Kim jesteśmy

Poznaj ludzi, którzy wierzą, że zmiana to proces, a nowe kompetencje są nowe nie tylko z nazwy. Którzy mają różne doświadczenie i wiedzę w wielu uzupełniających się i obszarach. Ludzi, których mimo wielu różnic łączy pasja do zmian i dociekliwość. Ludzi, którzy wierzą, że za propozycją musi stać realna wartość, a nie obietnica bez pokrycia. Idealiści? Nie, to trenerzy Nowych Kompetencji.

Zadaj nam pytanie lub zadzwoń: +48 502 571 143

Trenerzy

Katarzyna Jędruszczak

Zarządzanie | HR | Zarządzanie sprzedażą | Sprzedaż i obsługa klienta

Moim ulubionym zawodowym słowem jest „konkret”, a dewizą biznesową - taka współpraca z Klientem, po której Klient zdecydowanie i z pełnym przekonaniem poleca mnie innym.Ze szkolenia musi wynikać zmiana wraz z planem wdrożenia jej w życie.

Doświadczenie zdobywałam realizując przez ostatnie 10 lat kilkaset projektów poprawiających efektywność przedsiębiorstw: projekty i wdrożenia systemów ocen, systemów rekrutacyjnych (w tym Assessment Centre), systemów motywacyjnych, strategii szkoleniowych, systemy tzw.„zarządzania kompetencjami”.

Na stałe współpracuję z kilkoma firmami szkoleniowo-doradczymi.Jestem wykładowcą Wyższej Szkoły Bankowej i SGH, autorką artykułów (m.in. dla gazety MSP oraz Gazety Prawnej), konsultuję projekty start-up’owe.
Poza pracą jako trener pracowałam jako handlowiec, HR Business Partner oraz dyrektor sprzedaży.
Moje kwalifikacje potwierdzają również: dyplom MBA (University of Illinois), certyfikat TROP z rekomendacjami Polskiego Towarzystwa Psychologicznego, certyfikat Master of NLP, akredytacja PARP, a przede wszystkim referencje Klientów.

Piotr Bucki

Zintegrowana komunikacja marketingowa | Strategie w biznesie | Branding i komunikacja wizualna | Inbound Marketing

Jestem zwolennikiem szkoleń opartych na głębokiej i szczerej analizie zasobów i kompetencji.Wierzę w programy treningowe, które skutkują realną zmianą nawyków i w rozwój oparty na uczeniu się na błędach popełnianych na drodze osiągnięcia mierzalnych celów.Uważam, że nie ma skuteczniejszej metody działania niż… po prostu działać.

Doświadczenie i wiedzę zdobywałem realizując projekty marketingowe m.in. w Grupie Nokaut, Gdańskim Wydawnictwie Psychologicznym, Wydawnictwie Pedagogicznym OPERON, Travel World Passport, NextData, This Is Paper i wielu innych.
Tworzę strategie marketingowe i komunikacyjne dla krajowych i zagranicznych klientów.

Jestem certyfikowanym coachem w obszarze Business and Executive Coaching oraz trenerem kompetencji społecznych.Tworzę autorskie programy szkoleniowe w obszarze zintegrowanej komunikacji marketingowej, wystąpień publicznych, komunikacji interpersonalnej oraz motywacji.Prowadzę szkolenia oraz coachingi dla liderów i menedżerów w zakresie technik wzmacniania przekazu oraz perswazji w wystąpieniach publicznych.Specjalizuję się w zagadnieniach tworzenia efektywnych prezentacji biznesowych z wykorzystaniem innowacyjnych narzędzi komunikacji wizualnej, opartych na psychologii poznawczej.

Jako wykładowca współpracuję z Wyższą Szkołą Bankową, Polsko-Japońską Wyższą Szkołą Technik Komupterowych oraz Uniwersytetem Gdańskim.

Mariusz Wesołowski

E-commerce | Marketing internetowy

Jestem pasjonatem e-commerce i nowoczesnych technologii.Doświadczenie zdobywałem w Grupie Allegro, w której od 2008 roku byłem koordynatorem ds. edukacji w dziale marketingu Allegro.pl.Moim najważniejszym projektem było stworzenie Edukacyjnych Spotkań Allegro, które w latach 2009-2012 odbywały się we wszystkich miastach wojewódzkich w Polsce.Współtworząc Akademię Allegro, równie intensywnie, co projekty terenowe, rozwijałem e-learning.

Po odejściu z Grupy Allegro regularnie angażowałem się w prowadzenie szkoleń, m.in. w ramach projektu Akademia Onet.W swoim szkoleniowym portfolio mam również takie firmy, jak Agora S.A. czy EduInvest.

W latach 2008-2009 byłem koordynatorem, egzaminatorem, wykładowcą, a także autorem programu dydaktycznego dla projektu "e-Handel" przeprowadzanego w Wyższej Szkole Handlu i Usług w Poznaniu.Prowadzę wykłady z e-biznesu i e-marketingu na studiach podyplomowych w Wyższej Szkole Bankowej w Poznaniu oraz zajęcia w ramach kursu „Marketing w sieci.Radykalnie praktyczne szkolenia” przeprowadzanego w Wyższej Szkole Europejskiej w Krakowie.
Bloguję w NaTemat.pl, regularnie piszę felietony dla branżowego magazynu Proseed.Jestem współautorem kilku książek, m.in."Małej encyklopedii obciachu", a także "Tomów Kultury" (lata 70.& 80.)we współpracy z EMPIK oraz wydanej nakładem wydawnictwa Helion, bestsellerowej "Biblii e-biznesu", która zdobyła prestiżową nagrodę "Economicus 2014".

Łukasz Olechnowicz

Zarządzanie projektami | Zarządzanie strategiczne | CSR | Zarządzanie ryzykiem

Od kilku lat jestem zaangażowany w rozwijanie własnych projektów biznesowych oraz wdrażanie nowych produktów na rynek.Doświadczenie, które zdobyłem pozwoliło mi rozpocząć współpracę z wieloma firmami, zarówno z sektora MSP, jak i dużymi jako doradca lub Interim Manager przy realizacji projektów organizacyjnych i wdrożeniowych.

Specjalizuję się w zarządzaniu projektami i procesami, w tym we wdrożeniach biur projektów oraz reorganizacjach spółek.Od ponad dwóch lat wspieram polskie firmy w zakresie wdrożenia idei społecznej odpowiedzialności biznesu.

Przy współpracy z Klientem najważniejsza dla mnie jest zmiana.Zmiana przeprowadzona w usystematyzowany, określony wspólnie z Klientem sposób.

Monika Siudek

Coaching | HR | Zarządzanie zespołem

Inspirują mnie słowa Jacka Cafielda: „Umysł jest jak spadochron, działa tylko wtedy, gdy jest otwarty”. Tak właśnie pracuję i tego uczę innych.Każdą firmę tworzą ludzie, a każdy człowiek ma w sobie ogromny potencjał, aby osiągać sukces.Dobry trener jest w stanie uwolnić ten potencjał szybko i efektywnie.

Doświadczenie zdobyłam jako HR Business Partner w firmach z branży FMCG oraz sektora usług. Tworzyłam od podstaw strategię HR i wdrażałam narzędzia, takie jak systemy ocen okresowych, badanie satysfakcji pracowników oraz badanie zaangażowania organizacyjnego.Prowadziłam rekrutacje masowe, na stanowiska specjalistyczne i menedżerskie.Kierowałam procesami restrukturyzacji, a w ich trakcie prowadziłam konsultacje ze związkami zawodowymi i radami pracowniczymi.Prowadziłam coaching dla kadry kierowniczej oraz szkolenia z procedur, prawa pracy, zarządzania zespołem, organizacji czasu, autoprezentacji.

Z wykształcenia jestem prawnikiem, a swoją wiedzę poszerzyłam podczas studiów podyplomowych public relations oraz zarządzania zasobami ludzkimi na Uniwersytecie Warszawskim.Jestem certyfikowanym trenerem, coachem i masterem NLP.

Adam Jabłoński

Zarządzanie | Finanse | Zarządzanie łańcuchem dostaw (Supply Chain Management)

Moje ulubione motto: "Wyobraźnia jest ważniejsza od wiedzy, ponieważ wiedza jest ograniczona" W ramach współpracy z Klientem, pragnę podzielić się moją wiedzą teoretyczna oraz, co nie mniej ważne, także doświadczeniem praktycznym w jej wdrażaniu, zdobytym przez ponad 20 lat pracy zawodowej.

Doświadczenia i wiedzę zdobywałem w takcie studiów na Politechnice Warszawskiej, SGH i Akademii Koźmińskiego (MBA) oraz podczas pracy zawodowej w korporacjach z branży FMCG, Consumer Goods, bankowych oraz usług finansowych.

Główne obszary kompetencji: Strategia – przetransponowanie wizji na cele strategiczne i skaskadowanie ich do poziomu działań i celów operacyjnych; projektowanie i wdrożenie systemów kompleksowej kontroli kosztów sprzedaży, marketingu, logistyki i produkcji; budowa i wdrożenie zaawansowanych systemów zarządzania łańcuchem dostaw – Supply Chain Management i Vendor Management; zastosowanie systemów klasy ERP do wsparcia strategicznych obszarów przedsiębiorstwa.

Nasze podejście do biznesu i rzeczywistości

Nasze podejście do biznesu i rzeczywistości to rezultat wiedzy, którą posiedliśmy, doświadczeń, które każdego dnia uzupełniamy i analizy tego, co nas otacza. Wierzymy, że najważniejsze co można zaoferować w każdej wymianie, to propozycja wartości. W biznesie nazywa się to Value Propositon, a w życiu to po prostu coś, za co chcemy być z drugim człowiekiem, coś, za co płacimy słono w butiku Prady i coś, za co jesteśmy w stanie dać drugiej stronie nasz czas, uwagę i zaufanie. Dlatego nasze szkolenia to nasza propozycja wartości – składają się na nią wiedza, doświadczenia zdobywane w projektach i umiejętność łączenia tego w treści, które wzmocnią Twoje kompetencje i dadzą Ci przewagę.

Podoba Ci się nasz sposób myślenia? Skontaktuj się z nami! Skontaktuj się z nami!

Dlaczego warto pracować z nami?

Nie lubimy obietnic bez pokrycia i pięknych słów, które niczego nie wnoszą – pracując zawodowo, zauważyliśmy, że tylko szczere podejście do tematu daje prawdziwe rezultaty. Dlatego od nas dostaniesz praktyczne rozwiązania swoich problemów, a nie teoretyczne, uniwersalne modele z kart podręczników. U nas nie będziesz zajmować się wymyślonymi wyzwaniami i teoretycznymi scenariuszami, ilustrowanymi, abstrakcyjnymi ćwiczeniami. Wolimy prawdę – nawet jeśli oznacza naprawdę ciężką pracę.

Rozwiązania dla Ciebie

Jeśli coś jest dla wszystkich, to jest dla nikogo – wszyscy znamy to sformułowanie. My jednak z przekonaniem wprowadzamy je przygotowując szkolenia. Oferta to tylko baza – na podstawie Twoich potrzeb szukamy rozwiązań, które akurat w Twojej organizacji sprawdzą się najlepiej.

Skupienie na zmianie

Szkolenie ma sens tylko wtedy, kiedy wiąże się ze zmianą – utrwalonym nawykiem, który pozwala Ci lepiej funkcjonować, działać i który wzmacnia Twój potencjał na długo. Nie szkolimy pro forma – u nas wyniki się mierzy, a nie ocenia na podstawie subiektywnych deklaracji.

Narzędzia i procesy

Jesteśmy praktykami, którzy doświadczenie zawodowe uzupełniają wiedzą o procesach i metodologią. Umożliwia nam to przekazywanie kompetencji w sposób, który po prostu działa. Dlatego nie bazujemy na schematach i banalnych ćwiczeniach – z szerokiego wachlarza narzędzi i procesów dydaktycznych wybierzemy to, co pozwoli na zmianę nawyków i sukces na długo.

Masz pytania? Zadzwoń: +48 502 571 143 lub napisz do nas!

Odpowiemy na pewno!
*My też nie lubimy spamu