Wszystko co robimy opiera się o założenie, że nasza propozycja wartości powstaje w oparciu o Twoje realne potrzeby – dlatego lubimy tworzyć dedykowane szkolenia zamknięte. Program, cele i narzędzia dobieramy nie na podstawie oklepanych schematów, ale potrzeb i wyzwań, które masz Ty, a nie abstrakcyjny klient. Zapamiętamy nie tylko Twoje imię – od pierwszego kontaktu najważniejsze będzie to, co możemy wspólnie zrobić, żeby szkolenie dało rezultat i nowe kompetencje – nowe nie tylko z nazwy.

Zadaj nam pytanie lub zadzwoń: +48 502 571 143

Wybierz szkolenie dla siebie

Masz pytania? Chcesz porozmawiać?

Zadzwoń: +48 502 571 143 lub napisz do nas.

Wiedzieć i umieć więcej

Szkolenie ma służyć zmianie – pomagać nam lepiej rozwiązywać problemy, radzić sobie z wyzwaniami. Tyle teoria – w praktyce bywa różnie. Mądrze szkolić się warto zawsze – trzeba jednak z oferty szkoleń wybierać te, które służą zmianie nawyków i pozwalają przepracować nasze problemy i wyzwania, a nie abstrakcyjne scenariusze. Warto szukać szkoleniowców praktyków z wiedzą i doświadczeniem – tylko taki ekspert zapewni dostęp do najnowszej wiedzy i praktyczne rozwiązania, które możesz od razu stosować.

Dlaczego warto szkolić się z nami?

Ponieważ nasi trenerzy nie będą zajęci sprzedawaniem samych siebie. Na naszych szkoleniach nie obejrzysz 30 slajdów przeładowanych teoretycznymi informacjami. Bo na każde Twoje pytanie nie dostaniesz tajemniczej odpowiedzi – „To zależy…” i na pewno nie będziesz zajmować się abstrakcyjnymi zadaniami typu „wasz samolot rozbił się na wyspie – co robicie?”. My dajemy konkret wsparty naszym doświadczeniem – abstrakcję pozostawiamy innym.

U nas zetkniesz się z prawdziwymi studiami przypadków, dostaniesz pakiet technik i rozwiązań z rekomendacją jak je wdrożyć w Twojej firmie. To tyle i… aż tyle.

Rozwiązania dla Ciebie

Jeśli coś jest dla wszystkich, to jest dla nikogo – wszyscy znamy to sformułowanie. My jednak z przekonaniem wprowadzamy je przygotowując szkolenia. Oferta to tylko baza – na podstawie Twoich potrzeb szukamy rozwiązań, które akurat w Twojej organizacji sprawdzą się najlepiej.

Skupienie na zmianie

Szkolenie ma sens tylko wtedy, kiedy wiąże się ze zmianą – utrwalonym nawykiem, który pozwala Ci lepiej funkcjonować, działać i który wzmacnia Twój potencjał na długo. Nie szkolimy pro forma – u nas wyniki się mierzy, a nie ocenia na podstawie subiektywnych deklaracji.

Narzędzia i procesy

Jesteśmy praktykami, którzy doświadczenie zawodowe uzupełniają wiedzą o procesach i metodologią. Umożliwia nam to przekazywanie kompetencji w sposób, który po prostu działa. Dlatego nie bazujemy na schematach i banalnych ćwiczeniach – z szerokiego wachlarza narzędzi i procesów dydaktycznych wybierzemy to, co pozwoli na zmianę nawyków i sukces na długo.

Jak przygotowujemy szkolenia?

Nie pracujemy schematami – każde szkolenie to dla nas wyzwanie, które podejmujemy z Tobą. Skupiamy się na Twojej organizacji, celach i wynikach, ani przez chwilę nie spuszczając z oczu tego, co dla Ciebie najważniejsze – skuteczności rozwiązań. Zaczynamy od rozpoznania Twoich potrzeb i wspólnego określenia celów, które lubimy na koniec zmierzyć – w końcu chcemy udowodnić, że warto z nami pracować.

Nasz zespół

Poznaj cały zespół

Masz pytania? Zadzwoń: +48 502 571 143 lub napisz do nas!

Dbamy o Twój czas, odpowiemy w ciągu 24h